Gięcia w jodze

Odetchnij pełną piersią – warsztat z Dariuszem Korol

Zapraszamy WAS na niezwykła podróż do wnętrza swojej klatki piersiowej, do nauczenia się czucia jej ruchów, do wzmocnienia oddechu poprzez, rozluźnienie i wzmocnienie mięśni.
Warsztat składa się z trzech bloków.
7 maja godz.18:30-20:00 – część pierwsza(ta cześć warsztatu jest również dla uczestników                             zajęć joga niespodzianka)
8 maja : godz.10:00-12:00 – cześć druga
godz.:16:00-18:00 – część trzecia.
Cena za cały warsztat to 120 zł,
cena za jedna część to 40 zł.
Zgłoszenia SMS te.797-130-616 treść – imię i nazwisko – warsztat Darek – ile części.
Joga jest kompleksową i sprawdzoną metodą pracy zarówno z ciałem jak i z duchem. Praktyka nie stawia żadnych ograniczeń, związanych z płcią, wiekiem czy kondycją fizyczną. Dzięki jodze możesz, nie tylko, wzmocnić i uelastycznić ciało, odświeżyć umysł czy usunąć z organizmu toksyny, napięcie i stres ale, przede wszystkim, możesz odkryć swoją siłę i piękno.
Warsztat jest całościowym i pełnym zestawem zajęć. W programie: nauka i praktyka asan (pozycji jogi), nauka i praktyka technik pogłębionej relaksacji oraz nauka i praktyka technik pranajamy (świadomego i precyzyjnego oddechu).
Zajęcia prowadzi uprawniony nauczyciel (z ponad dwudziestoletnia praktyką nauczycielską Dariusz Korol.
Darek – kilka słów o mnie i mojej jodze-
Jogę praktykuje od ponad ćwierćwiecza, od ponad dwudziestu lat uczę jogi, uprawnienia zdobyłem na pierwszym polskim kursie nauczycielskim Stowarzyszenia Jogi Iengara, w 2002r. Od tego czasu praktykowałem u większości najstarszych, najbardziej doświadczonych nauczycieli w Polsce, minn. u Henryka Liśkiewicz, Konrada Kocota, Sławomira Bubicza, Leszka Mioduchowskiego czy Jurka Jaguckiego. Z Henrykiem Liśkiewiczem współpracowałem wiele lat, pracując w jego szkole, podobnie przez kilka lat związany byłem z Leszkiem Mioduchowskim. Miałem przyjemność praktykować na warsztatach prowadzonych przez tak doskonałych nauczycieli jak Geetagi Iengar, Fayeq Biria, Loys, czy Ratanta C. Shah. Podczas kilkukrotnych , wielomiesięcznych pobytów i Indiach, uczyłem się u takich nauczycieli jak Surinder Sigh, Usha Devi czy Surian, że wymienię tylko tych bardziej utyuowanych. Ćwiczyłem również w wielu innych szkołach, i klasztorach, praktykując nie tylko hatha jogę, ale również jogę kundlini, tantra jogę, jogę tradycyjna, techniki oddechowe, laya jogę… Kilkanaście lat temu miałem zaszczyt być osobiście inicjowany w techniki medytacyjne Quan Yin, przez samą Najwyższa Mistrzynię Ching Hai. Vipassany uczył mnie twórca i mistrz tej techniki medytacyjnej- Satya Narayan Goenka.

Data

28 maja 2022

Czas

10:30 - 20:30

Cena

40do 120 zł
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 Komentarzy