Numerologia -czego można się dowiedzieć na podstawie daty uroczenia – spotkanie otwarte z Małgorzatą Brzozą

Jeżeli chcesz poznać autorkę wielu książek o numerologi, zobaczyć, jak na podstawie daty urodzenia lub imienia i nazwiska można powiedzieć wiele o człowieku i jego związkach. Co numerologia mówi o miłości, romansach?
To ZAPRASZAMY.

Jeżeli uznasz, że spotkanie było interesujące dla Ciebie to możesz pozostawić donację na koszt opłacenia sali.

Małgorzata Brzoza :

Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć 
i Emocji 
oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji – klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i widzom z wystąpień w Porozmawiajmy TV, gość festiwalu Wibracje. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.

Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.
Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.

Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.

Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny „Nieznany Świat”. Nazwana przez prasę „Pierwszą Damą Polskiej Numerologii”.

Informujemy, że na spotkaniu, będzie można zapisać się na wrześniowy warsztat numerologi z 50 zł zniżką.

Data

18 Paź 2019

Czas

19:00 - 20:00

Cena

bezpłatne

Strona organizatora

Czytaj więcej

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com
Zarejestruj się