NUMEROLOGIA WEDYJSKA I AYURWEDA MĘSKA KOBIETA I KOBIECY MĘŻCZYZNA

Spotykamy w swoim życiu osoby, których zachowania wybiegają poza tradycyjnie przyjęte normy dla kobiecości i męskości.  Takie zachowania nie są tylko domeną współczesności. Starożytne pisma wedyjskie opisują przykłady takich zachowań, podają przyczyny i umiejętności postępowania.

Według Wed jesteśmy nieśmiertelnymi duszami, które  doświadczają życia przybierając kolejne fizyczne ciała. Ta transmigracja dusz jest niezbędna do osiągnięcia oświecenia.  Oświecenie to stan zrozumienia Jedności, stan istnienia w błogości. Aby to osiągnąć dusza odłącza się od  Źródła Tworzenia, tracąc swoją czystość i  zbiera doświadczenia przechodząc przez kolejne poziomy świadomości.

Pisma wedyjskie przekazują Mądrość Stwórcy pomagającą doświadczać tej wędrówki i doświadczać radości życia.

Numerologia wedyjska jest jedną z nauk proroczych, która opisuje wielość osobowości ludzkich łącząc w sobie wiedzę astrologii wedyjskiej oraz podaje zalecenia Ayurwedy wspierające zdrowe życie. Wynika to z rozumienia, że cały Wszechświat jest zbudowany z tych samych Elementów                                            i makrokosmos łączy się i pływa na nasz wewnętrzny mikrokosmos.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST WARSZTAT: dla osób pragnących zrozumieć przyczyny swoich zachowań związanych z płciowością, dla terapeutów, psychologów, pediatrów, nauczycieli, rodziców

NOWA WIEDZA:  zrozumienie  powiązania pomiędzy datą i czasem urodzenia a wpływem na predyspozycje do nierównowagi zachowań,

NOWE UMIEJĘTNOŚCI:  podejmowanie właściwych działań wspierających osiągania zrównoważonego sposobu wyrażania talentów i pragnień swojej duszy oraz kreowania radosnego życia.

Otrzymasz skrypty ale weź też swój notatnik.

Kiedy: 15 marca 2020r.  od 10 do 17 z przerwą na obiad

Ilość miejsc ograniczona

Early Bird dla pierwszych 3 osób przy wpłacie do 3 marca 350,00 złotych

Po tej dacie wpłaty do 11 marca w kwocie 400,00 złotych

 

Konto do wpłaty podane  zostanie poprzez zapis na mailowy:  barwyharmonii@gmail.com

Prowadząca: Barbara Zimoch  – Konsultant Ayurwedy Instytrutu Jiva Ayurweda, coach, trener komunikacji transformującej.

Data

15 Mar 2020

Czas

10:00 - 17:00

Cena

250-400 zł
Barbara Zimoch

Organizator

Barbara Zimoch
Telefon
+48 501 574 355
Email
barwyharmonii@gmail.com

0 Komentarzy