Olejek eteryczny

Uwolnij swoje ciało od bólu – Masaż Tkanek Głębokich metodą MER

Uwolnij swoje ciało od bólu.

Pierwszy pojawia się oddech. To on wprowadza tlen do naszego organizmu. Daje nam możliwość korzystania z życia. Gdy jest wstrzymany, powoduje niedotlenienie pewnej części komórek. Powody takiego wstrzymania oddechu trzeba szukać w emocjach, które go wywołały. Dotrzeć do nich można poprzez „udrożnienie” ich z unerwionej tkanki łącznej nazywanej powięzią.
Jej zewnętrzna warstwa, znajdująca się zaraz pod skórą, jest bardzo wrażliwa na ból. W skurczach mięśni, które otacza oraz w które wnika, tkwią emocjonalne wzorce przytrzymania – nieuświadomione i stłumione uczucia takie jak: wściekłość, lęk, smutek, radość.
Smutek czujemy w klatce piersiowej, a wściekłość w plecach i ramionach, w klatce piersiowej i w szyi. Tłumimy je przez odcinanie się od ciała, znieczulanie go pod wpływem wydarzeń z naszego życia. W rezultacie ono drętwieje, traci świadomość. Chroniczny skurcz układu powięziowego powoduje różne dolegliwości bólowe. Uwalnianie powięzi, rozluźnianie mięśni, pozwala na przebudzenie ciała i pozbycie się ich.

Pracując dotykiem i oddechem będziemy przywracać pełny zakres pracy płuc, uwalniając napiętą powięź w okolicach szyi, ramion oraz klatki piersiowej.

Chętnych zapraszam na sesję masażu powięziowo-energetycznego.

Marek Mycio
tel 663 81 81 02

Data

16 Paź 2020 - 18 Paź 2020

Czas

09:00 - 18:00

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań

Organizator

Marek
Telefon
663 818 102

0 Komentarzy