Olejek eteryczny

Masaż Tkanek Głębokich metodą MER

Co wiesz na temat Masażu Tkanek Głębokich metodą MER❓ 🤔

🙌 Masaż Tkanek Głębokich metodą MER jest formą terapii mięśniowo-energetyczno-powięziowej, która pozwala na skuteczne pozbycie się dyskomfortu i wszelkich napięć w ciele poprzez przywrócenie równowagi w głębszych warstwach tkanki łącznej czyli powięzi i uwolnienie z niej zastojów energetycznych i emocjonalnych🧐

👉Masaż przebiega w powolnym tempie i w pełnej uważności, a siła nacisku dobierana jest indywidualnie do potrzeb przyjmującego masaż.

👉Masaż MER NIE jest zabiegiem relaksacyjnym 👀

👉 Efekty działania masażu głębokiego powięzi są 2x szybsze niż w przypadku masażu klasycznego czy masaży relaksacyjnych ❗

Co ma na celu masaż?

☘️ zwiększenie zakresów ruchomości i gibkości
☘️ zmniejszenie dolegliwości bólowych
☘️ likwidacja napięć mięśniowych i energetycznych ciała
☘️ poprawa funkcji tkanek miękkich
☘️uwolnienie blokad emocjonalnych w ciele
☘️zwolnienie energii traum zapisanych w ciele związanych z wydarzeniami z życia

A skąd się mogą brać dolegliwości bólowe? 🤔
I co to takiego ta powięź? 🧐

⭐️Powięź można przyrównać do tzw. „siatki” która zbudowana jest z włókien kolagenowych. Otacza kości, mięśnie ,narządy wewnętrzne, naczynia krwionośne oraz włókna nerwowe.

⭐️Rolą powięzi jest m.in. kontrola mięśni przed nadmiernym rozciągnięciem, które mogłoby doprowadzić do uszkodzenia oraz zapobieganiu tarcia między nimi zapewniając elastyczność pracy.

Natomiast gdy jest zaburzony ruch powięzi pomiędzy mięśniami, mięśnie sklejają się z sobą i wówczas nie otrzymują odpowiedniej ilość substancji odżywczych, co prowadzi to do napięć i odczuwania bólu oraz dyskomfortu psychicznego jak i fizycznego. Dlatego tak istotne jest by dbać o przestrzeń, by powięź mogła pozostać elastyczna i spełniać swoje zadanie 🙂

⭐️Emocje są nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Przeżywamy je każdego dnia w różnych sytuacjach. Kiedy kierujemy się Sercem i Jego miłością, wówczas wszystko funkcjonuje w harmonii. Zdarzają się też sytuacje pełne sprzeczności emocjonalnych w których nie wiemy jak zareagować. Chcesz jedno,a robisz drugie nie wiedząc czemu…doświadczasz sytuacji których logicznie nie jesteś w stanie pojąć, zrozumieć..

👉W mojej pracy z metodą MER pomagam osobie przyjmującej masaż dotrzeć do głębokich pokładów zdarzeń, które te emocje wytworzyły i je uleczyć, uzdrowić i udrożnić przepływ energii miłości w tym miejscu💚😊.

👉👉👉Zapraszam na sesje indywidualne energetycznego uwolnienia zapisanych emocji z powięzi metodą MER.

Namaste 🙏
Zgłoszenia i informacje Marek
Tel. 663 818 102

Masaż trwa około 2h. Zabrać trzeba ze sobą duży ręcznik i butelkę wody. Przyjść bez makijażu

Data

07 Lut 2020 - 09 Lut 2020

Czas

15:00 - 18:00

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie

Organizator

Marek
Telefon
663 818 102

0 Komentarzy