Krąg Kobiet – Bogini i Bóg w Tobie

Krąg Kobiet – BOGINI I BÓG W TOBIE

Żeński i męski aspekt są obecne w każdej z nas. Nie wiedząc, co to znaczy być kobietą, czy mężczyzną, myślimy o sobie w kategoriach płci. A przecież każdy z Nas stanowi pełnię, która zawiera w sobie wszystkie jakości. Zadaniem jest je rozpoznać, zaakceptować i zrównoważyć. Czas na oswojenie męskości i kobiecości, które nie walczą ze sobą, ale współpracują i tworzą.

Spotkajmy się w Kobiecym Kręgu, na wyjątkowym warsztacie, który zawiera w sobie elementy tańca, medytacji, dyskusji i rozwojowych ćwiczeń ugruntowujących świadomość istoty rzeczy. Jest to spotkanie na którym, w atmosferze siostrzeństwa doświadczamy głębokich transformacji, akceptacji, bliskości oraz pogłębiamy świadomość, że nie ma między Nami żadnych różnic.

Zapraszam Cię do tej przestrzeni, byśmy mogły wspólnie ugruntowywać się w poczuciu jedności i tego, że już TERAZ jesteśmy absolutnie właściwe i nie ma w Nas niczego do naprawiania – a jedynie rozpoznania, kim naprawdę Jesteśmy.

inwestycja w siebie: 40 zł
prowadzenie: Joanna Siemieńczuk

Joanna Siemieńczuk
Regreserka (Regresing®), Malarka, Liderka Jogi Śmiechu, Nauczycielka jogi w stylu Ananda Marga, prowadzi zajęcia tańca intuicyjnego oraz spotkania w Kręgu Kobiet.

Data

03 Lut 2019

Czas

10:00 - 13:30

Cena

40,00zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań