Koncert gongów , mis tybetańskich w wibracji Spotkania z Boginią.

Spotykamy się w wibracji Bogini by poprzez dźwięki gongu, misy, bębna i poezji słowa oddać ukłon Boskości w każdym z nas.
Kobiecość to kreacja gdy tworzysz, napełniasz pięknem komórki Ciała i Duszy by oddać światu Prawdę o sobie i tym jak wyjątkową istotą Jesteś we Wszechświecie w swej delikatności i mocy, wrażliwości, czułości i powierzeniu wszystkiego co masz temu co wyłania się „pomiędzy ” dźwiękami z Ciszy błogosławieństwa.
Ten koncert jest podziękowaniem Kobiecie niezależnym od płci spotkaniem z pierwiastkiem Mocy Uzdrowicielki, Szamanki, Wojowniczki – Kobiety Wolnej jak wiatr i niezależnej mimo tysiąca pełnionych ról w odsłonach systemu w wielu ziemskich i gwiezdnych wędrówkach Duszy.
Ten koncert to zaproszenie Bogini do swojego Serca i również mężczyźni łącząc się z aspektami Bogini uzdrowią swą Duszę otwierając się w Pełni na Miłość jaką daje Bogini.
Jesteśmy Jednością, Doskonałością i Razem tworzymy Piękny Świat bo mocą naszych kolektywnych Wyborów tworzymy poprzez myśli, emocje i działania w świecie Raj bądź Piekło.
Bogini zaprasza Mistrzów by mocą kolektywnej decyzji połączyć się dziś wibracją dzielenia się swą pasją, radością, pięknem, wrażliwością, mądrością, mocą, wolnością, dzikością serca w Pokoju Połączonych ze sobą Serc Wolnych Ludzi.
Bogini niesie ze sobą wielki dar Przemienienia wszystkiego co jest mocą Światła i Błogosławieństwa swej wrażliwości, której nie zobaczy nikt z mężczyzn gdy jej nie uzna w sobie.
Przebudzony aspekt Boski w Mężczyźnie w Spotkaniu z Boginią daje jej Pełnię integracji w działaniu i przejawieniu na zewnątrz wszystkich jej talentów …tak bezpiecznie, konkretnie i jasno. Jedno Jesteśmy ♥

PLAN SOBOTNI STUDIO JOGI YAM :

10- 18 WARSZTATY SPOTKANIE Z BOGINIĄ

17: 00 – KONCERT GONGÓW I MIS SPOTKANIE Z BOGINIĄ zagrają Joanna Burdzińska i Ewa Ziółkowska

Sugerowana donacja za koncert : od 40 zł ( zawsze możesz zapłacić więcej jeśli tak zdecydujesz)
Rezerwacja miejsca na koncert w studio jogi u Joasi przy ul. Kochanowskiego 4.
Kontakt :
Joanna- studio jogi yam: 797130616
Ewa – 508238381
Na Koncert przynosimy własne maty i kocyki ze względu na zaistniałą sytuację sanitarną.

Zapraszamy.

Ewa i Joasia

Data

26 Wrz 2020

Czas

17:00 - 18:00

Cena

40 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 Komentarzy