inner dance

InnerDance – szamańska podróż w głąb podświadomości

Nie jest to taniec, ani ruch spontaniczny, ale pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości. Pozwala to na obserwowanie ukrytych wzorców, przekonań, emocji i energii. Możesz doświadczyć siebie z zupełnie innej perspektywy.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Jak to wygląda?

Na początku spotkamy się w kręgu, opowiemy o InnerDance i odpowiemy na Wasze pytania.

Sam proces zazwyczaj trwa półtorej godziny – tyle ile jeden cykl snu.
Kiedy już położysz się wygodnie i zamkniesz oczy pomożemy Ci zrelaksować się za pomocą słów. Uspokoimy ciało i umysł tak, aby Twoja świadomość pozostała w stanie czuwania i uważności. Później wykorzystamy muzykę jako narzędzie do osiągania odmiennych stanów świadomości. Utwory będą Cię na przemian wzruszać, denerwować, uspokajać… (naprzemiennie pobudzimy Twój układ współczulny i przywspółczulny) w jednej chwili możesz wznieść się wysoko w błogie przestworza samoakceptacji i miłości, żeby zaraz potem zapaść się głęboko w podziemia, tam gdzie mieszkają lęki i gniew. Ten wewnętrzny taniec kontrastów pozwala przyjrzeć się sobie z wielu różnych perspektyw. Będziemy w tym pomagać intuicyjnym dotykiem i dźwiękami. Nagłe uderzenie bębna może pomóc Twojemu ciału wyrzucić skumulowane napięcia, zaś delikatny dotyk pozwoli rozluźnić się kiedy będzie już po wszystkim… Takie „huśtawki” mogą pojawić się wielokrotnie podczas jednej sesji. Na koniec znów będziesz się mógł/mogła zrelaksować, a my znów użyjemy słów żeby wyprowadzić Cię z powrotem do normalnego stanu świadomości.

Na koniec ponownie spotkamy się w kręgu żeby podzielić się swoimi doświadczeniami (jeśli nie masz ochoty, możesz po prostu posłuchać – to też jest ok).

Podczas Procesu może się w Tobie spontanicznie pojawić: płacz, krzyk, śmiech, mimowolne ruchy ciała o charakterze tikowym jak przy zasypianiu, albo harmonijny ruch przypominający taniec czy jogę (stąd nazwa – InnerDance), wizje, fizyczne odczucia w ciele, głęboka relaksacja.

Nie przeżyjesz niczego co byłoby ponad Twoje siły. Wejdziesz na tyle głęboko, na ile jesteś gotowy/gotowa.

Jedyne co musisz zrobić, to pozwolić sobie na „puszczenie kontroli” i otwarcie się na to co może się przydarzyć. Na czas samej sesji pomocne jest też porzucenie wszelkich oczekiwań odnośnie tego co miałoby się zadziać, lub co chcesz przez to osiągnąć, ponieważ pracujemy w dużej mierze ze spontanicznością.

Zajęcia prowadzimy z użyciem utworów muzycznych ułożonych w odpowiednio skonstruowaną playlistę, intuicyjnego, delikatnego dotyku oraz dodatkowych odgłosów i dźwięków.

Sesja odbywa się w pozycji leżącej, na matach (maty, koce i poduszki dostępne są na miejscu ♥).

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

A co to daje?

InnerDance zwiększa samoświadomość a w związku z tym pomaga skupić się na tym co w obecnym momencie Twojego życia jest dla ciebie ważne z psychologicznego/duchowego punktu widzenia, dzięki temu:
– zmienisz/poszerzysz postrzeganie świata
– rozbudzisz otwartość w relacjach z innymi
– poczujesz się swobodniej z uczuciem miłości do siebie i innych
– uwolnisz się od napięcia i stresu
– wyzwolisz spontaniczność
– łatwiej będzie ci porzucić bezużyteczne wzorce i nawyki
– dostrzeżesz ukryte w podświadomości wewnętrzne konflikty
– „zresetujesz się” i nabierzesz świeżego spojrzenia
– wyrazisz tłumione emocje w bezpiecznej przestrzeni
– otworzysz się na doświadczanie błogości, przyjemności i samoakceptacji
– rozwiniesz wrodzoną intuicję i wrażliwość
– rozbudzisz czakry
– łatwiej rozpoznasz jakie metody, praktyki duchowego/osobistego rozwoju współgrają z twoimi predyspozycjami

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Inwestycja w siebie: 40 zł
Miejsce: Studio Jogi YAM, Poznań

Więcej informacji o Procesie na naszej stronie: https://www.facebook.com/lyzkapustychzegarkow/

Przeciwwskazania: ciężkie choroby psychiczne jak schizofrenia czy depresja dwubiegunowa oraz choroby krążenia przy których silne emocje mogą być niebezpieczne.

Chcesz o coś zapytać? Możesz zadzwonić do nas albo napisać przez Messengera:
Magda, 783 154 117
Grzesiek, 791 579 695

Zapraszamy z całego serca! ♥
Magda i Grzesiek

 

Magdalena Pajzderska
Lubię mówić o sobie, że jestem „patrzeniem i uważnym słuchaniem”. Ciągnie mnie do ludzkich historii, zamyśleń. Odkąd pamiętam interesowałam się szeroko rozumianą ezoteryką i psychologią. Prowadzę w Poznaniu szamańskie podróże InnerDance polegające na wprowadzaniu uczestnika w stan transu za pomocą odpowiednio dobranej muzyki, jak i intuicyjnego dotyku. Prócz tego wykonuje hobbystycznie portrety numerologiczne. Cały czas ciekawię się Światem i zgłębiam jego najrozmaitsze „zakamarki”. Poprzez zaciekawienie do rozwoju. Współtworzę również projekt „Plemię dźwięków”, czyli szamańsko-medytacyjne Jam session dla osób które nie zajmują się zawodowo muzykowaniem, ale czują i chciałyby się podzielić w kręgu dźwiękami. Z wykształcenia pedagog, z serca wielki przyjaciel wszelkich istot nie posługujących się ludzkim językiem 🙂

Grzegorz Piłat
Dwie najważniejsze dla mnie jakości to: spontaniczność i poznawanie rzeczywistości przez doświadczanie jej samodzielnie. Od Dziecka za cokolwiek się nie zabrałem – rysunek, muzykę czy jazdę na łyżwach, zawsze najważniejsza była dla mnie improwizacja i wyrażanie siebie. Wszystkie te małe pasje dzieciństwa łączyła jeszcze jedna rzecz, z której nie zdawałem sobie wtedy sprawy – odmienny stan świadomości. Kiedy rozpoczęła się moja przygoda z InnerDance zrozumiałem, że ta technika bardzo mocno ze mną rezonuje właśnie z tego powodu. Zacząłem zagłębiać się w nią po to żeby zrozumieć czym są i w jaki sposób pojawiają się stany transowe. Dzięki temu starałem się zmienić jakość swojego przeżywania rzeczywistości, zarówno tej wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wtedy stany transowe wydawały się czymś zupełnie nowym w moim życiu, teraz kiedy o tym piszę i się nad tym zastanawiam, rozumiem, że towarzyszyły mi one odkąd pamiętam, ale kompletnie ich nie rozumiałem i na pewno nie wpadłbym na to, żeby próbować je w jakiś praktyczny sposób wykorzystać. Teraz wiem – to właśnie one są dla mnie nieocenionym i najważniejszym narzędziem samopoznania i samorozwoju.

Data

16 Gru 2019 - 14 Paź 2020

Czas

20:00 - 22:00

Cena

40zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat

Organizator

Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat
Telefon
+48 783 154 117
Strona WWW
https://www.facebook.com/innerdancepl/

0 Komentarzy