inner dance

Potrójny InnerDance i Mandala

Pierwszy raz w Polsce zapraszamy na maraton InnerDance! 🙂
Od roku prowadzimy regularne zajęcia w Studio Jogi Yam w poniedziałki o 19:45. Zazwyczaj InnerDance jest odwzorowaniem jednego cyklu snu który trwa ok. 1,5h. Podczas naszego „maratonu” przejdziemy ten proces trzykrotnie (4,5h).
Aby wspomóc Proces odkrywania siebie zaczniemy od intuicyjnego tworzenia mandali (kartki, kredki dostępne na miejscu). Nie musisz umieć rysować, ćwiczenie ma na celu otwarcie się na emocje.

InnerDance to pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości, pobudzany jest jednocześnie przepływ energii w ciele. Pojawia się pogłębiony stan świadomości, który pozwala na odkrycie podświadomych wzorców, przekonań, emocji i energii. Możesz przyjrzeć się temu co się wtedy pojawia z zupełnie innej perspektywy – tak jakby to był sen – sen o Tobie samym!

Podczas Procesu mogą pojawić się samoistnie:
– płacz
– krzyk
– śmiech
– mimowolne ruchy ciała o charakterze tikowym jak przy zasypianiu, albo harmonijny ruch przypominający taniec czy jogę (stąd nazwa – InnerDance)
– wizje
– fizyczne odczucia w ciele
– głęboka relaksacja.

Nie przeżyjesz niczego co byłoby ponad Twoje siły. Każdy wchodzi na tyle głęboko na ile jest gotowy.

Jedyne co musisz zrobić, aby wejść w ten proces, to pozwolić sobie na „puszczenie kontroli” i otwarcie się na to co może się przydarzyć. Na czas samej sesji pomocne jest też porzucenie wszelkich oczekiwań odnośnie tego co miałoby się zadziać, lub co chcesz przez to osiągnąć, ponieważ pracujemy w dużej mierze ze spontanicznością.
Zostaniesz przez nas poprowadzony, ale tylko Ty możesz otworzyć się na proces i zaufać sobie, aby móc przenieść się w głąb tej podróży.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Jak będzie wyglądało to wyjątkowe spotkanie:

Naszą wspólną podróż rozpoczynamy poprzez spotkanie w kręgu, gdzie usadowiwszy się wygodnie na macie możesz wpierw wysłuchać czym jest ID, a także, jeżeli poczujesz chęć słów wymówienia – znajdziesz na to przestrzeń:) Następnie w celu lepszego skupienia się na swoim wnętrzu każdy stworzy swoją mandale (rysunek na papierze) przedstawiającą… tego się dowiesz na zajęciach 🙂 [ok. 45 minut]

Następnie kładziesz się na macie w pozycji jogi savasana – leżysz na plecach, ręce wzdłuż ciała, możesz nakryć się kocem/śpiworem. Zamykasz oczy, zaczyna grać muzyka. Podczas Procesu – my, jako Prowadzący – będziemy czasem wydawać różne odgłosy, grać na instrumentach, a także delikatnie dotykać w celu odblokowania nagromadzonej w Tobie energii. W tym czasie jedyne co musisz… to nic. Absolutnie wszystko jest dozwolone. Nie ma potrzeby abyś leżał/a cały czas w pozycji początkowej. Podążaj za swoją intuicją:) Można się poruszać (ruch może pojawiać się samoistnie, w sposób spontaniczny), krzyczeć, mówić, śmiać się czy płakać, wszystkie te reakcje odblokowują nasze wnętrze. Dlatego… postaraj się NIC 🙂 Niech wszystko dzieje się samo! [4 godz. 30min.]

Na koniec wszyscy spotykamy się w kręgu przy herbatce aby potowarzyszyć sobie obecnością oraz (jeśli będziesz mieć na to ochotę) aby podzielić się refleksjami. Można także posiedzieć z nami i tylko posłuchać. Pomilczeć. W milczeniu też jest siła:) [ok. 45 minut]

Sesja odbywa się w pozycji leżącej, na matach (maty i koce dostępne są na miejscu).

A co to daje?

InnerDance zwiększa samoświadomość a w związku z tym pomaga skupić się na tym co w obecnym momencie Twojego życia jest dla ciebie ważne z psychologicznego/duchowego punktu widzenia, dzięki temu:
– zmienia/poszerza postrzeganie świata
– rozbudza otwartość w relacjach z innymi
– pomaga kochać siebie i innych
– uwalnia od napięcia i stresu
– wyzwala spontaniczność
– dostarcza determinacji niezbędnej w wychodzeniu poza strefę komfortu
– ułatwia porzucanie bezużytecznych wzorców i niepotrzebnych
nawyków
– pomaga dostrzec ukryte w podświadomości wewnętrzne konflikty
– pomaga się „zresetować” i nabrać świeżego spojrzenia
– pomaga wyrazić tłumione emocje i zapewnia potrzebna do tego bezpieczną przestrzeń
– ułatwia emocjonalne domknięcie „tego co już za nami”
– otwiera na doświadczanie błogości, przyjemności i samoakceptacji
– zwiększa łatwość w podejmowaniu życiowych decyzji
– rozwija wrodzoną intuicję i wrażliwość
– rozbudza czakry
– ułatwia poszukiwania Twojej „duchowej ścieżki”, lub się nią staje 😉

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Inwestycja w siebie: 120 zł
Możesz zabrać ze sobą ulubioną poduchę, tak żeby było Ci wygodnie:) Maty i koce dostępne na miejscu.
Miejsce: Studio Jogi YAM, Poznań

Zapisy i rezerwacja miejsc (koniecznie obowiązuje wcześniejszy zapis na wydarzenie!):
Magda, 783 154 117 lub wiadomość prywatna
Grzesiek

Przeciwwskazania: ciężkie choroby psychiczne jak schizofrenia czy depresja dwubiegunowa.

Więcej informacji o Procesie na naszej stronie: https://www.facebook.com/innerdancepl/

Zapraszamy z całego serca! ♥
Magda i Grzesiek

Magdalena Pajzderska
Lubię mówić o sobie, że jestem „patrzeniem i uważnym słuchaniem”. Ciągnie mnie do ludzkich historii, zamyśleń. Odkąd pamiętam interesowałam się szeroko rozumianą ezoteryką i psychologią. Prowadzę w Poznaniu szamańskie podróże InnerDance polegające na wprowadzaniu uczestnika w stan transu za pomocą odpowiednio dobranej muzyki, jak i intuicyjnego dotyku. Prócz tego wykonuje hobbystycznie portrety numerologiczne. Cały czas ciekawię się Światem i zgłębiam jego najrozmaitsze „zakamarki”. Poprzez zaciekawienie do rozwoju. Współtworzę również projekt „Plemię dźwięków”, czyli szamańsko-medytacyjne Jam session dla osób które nie zajmują się zawodowo muzykowaniem, ale czują i chciałyby się podzielić w kręgu dźwiękami. Z wykształcenia pedagog, z serca wielki przyjaciel wszelkich istot nie posługujących się ludzkim językiem 🙂

Grzegorz Piłat
Dwie najważniejsze dla mnie jakości to: spontaniczność i poznawanie rzeczywistości przez doświadczanie jej samodzielnie. Od Dziecka za cokolwiek się nie zabrałem – rysunek, muzykę czy jazdę na łyżwach, zawsze najważniejsza była dla mnie improwizacja i wyrażanie siebie. Wszystkie te małe pasje dzieciństwa łączyła jeszcze jedna rzecz, z której nie zdawałem sobie wtedy sprawy – odmienny stan świadomości. Kiedy rozpoczęła się moja przygoda z InnerDance zrozumiałem, że ta technika bardzo mocno ze mną rezonuje właśnie z tego powodu. Zacząłem zagłębiać się w nią po to żeby zrozumieć czym są i w jaki sposób pojawiają się stany transowe. Dzięki temu starałem się zmienić jakość swojego przeżywania rzeczywistości, zarówno tej wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wtedy stany transowe wydawały się czymś zupełnie nowym w moim życiu, teraz kiedy o tym piszę i się nad tym zastanawiam, rozumiem, że towarzyszyły mi one odkąd pamiętam, ale kompletnie ich nie rozumiałem i na pewno nie wpadłbym na to, żeby próbować je w jakiś praktyczny sposób wykorzystać. Teraz wiem – to właśnie one są dla mnie nieocenionym i najważniejszym narzędziem samopoznania i samorozwoju.

Data

16 Lut 2019

Czas

16:30 - 22:30

Cena

120,00zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat

Organizator

Magdalena Pajzderska i Grzegorz Piłat
Telefon
+48 783 154 117
Strona WWW
https://www.facebook.com/innerdancepl/