Ho’oponopono, Odwoływanie Przysiąg, Agnihotra

Dużo się działo ostatnio, a jak pokazuje doświadczenie z Konwentu Otwartego Serca jest moc i siła w pracy grupowej . Oj działo się,  to bezspornie potwierdza, że te metody działają i to jak. Jak zainteresowanie zostanie podtrzymane to postaramy się organizować takie spotkania regularnie  Serce Galaktyczne , Serce Planety Ziemia, Wewnętrzne Dziecko Ziemi i Wszystkie Wewnętrzne Dzieci Planet  radują się i buduję się że jest tak silne zainteresowanie nasze na nad działaniami służącymi zwiększaniu wibracji własnych . Wiadomym jest, że im wyższe nasze wibracje osobiste to  wyższe wibracje Ziemi, i tej części kosmosu.  Im my jako Istoty wibrujemy wyżej to i Ziemia Istota ma wyższe wibracje. Im wyższe wibracje tym lepszy scenariusz rozwoju życia na Ziemi i przynależnym nam kosmosie. Zobaczcie uzdrawianie siebie ma wielorakie korzystne wpływy , tak w istocie przez zmianę siebie zmieniamy Świat.  Więc mamy ogromny wpływ na rozwój życia. Aż i tylko wystarczy zająć się TYLKO i WYŁĄCZNIE sobą a wpłynie to na całe życie. Jest to logiczne i Cytując klasyka jest to Oczywista oczywistość .

 Na tym spotkaniu wspólnie w grupie będziemy zajmować się uzdrawianiem duchowym Ho’oponopono  nad szeroko pojętymi RELACJAMI  związki osobiste, , finansami lub innymi potencjałami. Tak naprawdę po tu jesteśmy na tej planecie żeby właśnie doświadczać RELACJI – wszystko inne temu służy , praca, rodzina , hobby.  Zdarza się , że już ktoś patrząc z poziomu Duszy przerobił jakąś relację , w sumie mógłby pójść już dalej a niestety dalej tkwi w tym stanie, nie ma co my mamy na to rozwiązanie. Takie tkwienie może trwać lata i to z tego wcielenia, wiem co piszę , ponieważ sam osobiście trwałem w pewnych relacjach latami, oczywiście to trwanie czemuś służy , służy zauważeniu przyczyn i uzdrowieniu siebie a w konsekwencji uwolnienie się od tego. Następuje uwolnienie duchowe, programy przestają działać na nas, następnie jest sztuką wyjście z takich relacji bez szkody i krzywdy dla nikogo. Pamiętajmy uzdrowienie rodu wstecz czasu daje pozytyw w przód czasu / nasze dzieci, wnuki są uwolnione/ . Tak samo negatywne/ ze szkodą dla kogoś /  potraktowanie danej sytuacji prowadzi do następnego zawiązywania – zasiania – wiadomo, że z negatywu wyrasta negatyw.

W grupie odwołamy stare śluby, zobowiązania, przysięgi, przyrzeczenia , obietnice , długi i kontrakty karmiczne dwoma sposobami . Tak to działa , że im wyżej jesteśmy z poziomem świadomości i rozwojem  to mogą się aktywować kolejne blokady związane ze złożeniem starych ślubów itd.  Dlatego warto to zawsze  zrobić .


Agnihotrę zapalimy o  22.01.2020 o 17:11:40  jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca. Jak będzie sporo osób to zapalimy co najmniej dwie Agnihotry na raz , w jednej będziemy uzdrawiać a w drugiej wzmacniać „ROZKWITANIE .

W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów oraz ma działania wzmacniające

22-02.2020 r. godzina 16:45 – 20:00
Wstęp 30 zł , jeśli nie masz powiedz.

Dlatego zero wahana bo to kolejny czas przybywania.

Znaczy przybywajcie i wszystkie tematy nurtujące również zabierajcie. Po to cała to mocna grupa jest żeby temu dać już kres, a wzmocnienia jak zrobimy to się sami mocno zdziwimy.

Wskazane przyniesienie po butelce wody mineralnej dla siebie ….. oraz kartki białego papieru i długopisiki.

Woda jest niezbędna , ponieważ przy uzdrawianiu organizm zużywa ogromne ilości wody, dlatego należy mu to dostarczać.

Aloha and Mahalo
LUXEMN

Mariusz Graczyk88

Data

22 Lut 2020

Czas

16:45 - 20:00

Cena

30 zł

0 Komentarzy