Hipnoterapia dla poprawy nastroju

Czy odczuwasz sezonowe obniżenie nastroju? Szaruga za oknem, krótki dzień, zimno, brak słońca, mogą powodować  odczucie zmęczenia  i przygnębienia… Spróbuj hipnoterapii dla poprawy nastroju!

Hipnoza – wielu kojarzy się z efektownymi sztuczkami mającymi na celu zdumiewać i zabawiać widownię. Przede wszystkim jednak to naturalny stan, w który spontanicznie wchodzimy parę razy dziennie np. wtedy, gdy bez reszty pochłania nas książka czy program telewizyjny. Stan głębokiego relaksu, podobny do tego, który osiągamy podczas medytacji, można wykorzystać na naszą korzyść na wiele sposobów – jako, ze o wiele łatwiej dotrzeć w nim do podświadomości. I tak hipnoterapia jest niezwykle skuteczna przy rzucaniu palenia, pozbywaniu się fobii, pomaga w odchudzaniu, podbudowuje pewność siebie, pomaga w problemach ze snem czy budowaniu motywacji…. Czasem wystarczy już jedna sesja, aby dostrzec wyraźne zmiany! Hipnoterapia jest na świecie coraz bardziej akceptowana przez główny nurt psychologii. Angielska służba zdrowia zatrudnia już hipnoterapeutów np. na oddziałach onkologicznych. Zapraszamy, jeśli chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się więcej o hipnoterapii, o tym w czym może pomóc Tobie lub Twoim bliskim, oraz doświadczyć relaksacyjnej sesji hipnoterapeutycznej ukierunkowanej na poprawę sezonowo obniżonego nastroju.

Sesję będzie można nagrać, aby parokrotnie jej później wysłuchać w celu wzmocnienia jej działania.

Izabela Konwińska – ukończyła kurs hipnoterapii i terapii regresywnej w Past Life Regression Academy w Wielkiej Brytanii, pod okiem Andy’ego Tomlinson’a, jednego ze światowych autorytetów w dziedzinie terapii regresywnej, autora książek „Healing the eternal soul” i „Transforming the eternal soul”.

Należy do Spiritual Regression Therapy Association, organizacji zrzeszającej terapeutów regresywnych pracujących według międzynarodowych standardów:

http://www.spiritual-regression-therapy-association.com/past-life-regression-therapists.htm

Data

10 Lut 2019

Czas

16:00 - 18:00

Cena

30,00zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań

Organizator

Izabela Konwińska
Telefon
515750161
Email
konwinskai@gmail.com