Dream Mysteries – nocny warsztat nidry i świadomego śnienia

Oczywiście sen i śnienie można praktykować o każdej porze, ale najbliżej do nich jest … właśnie w nocy. Tak więc nocny warsztat powraca, tym razem w wakacyjnej formie :)! Będziemy zgłębiać tajemnice snów, śnienia praktykując joga nidrę – cudowną, prostą i subtelną technikę używaną przez joginów od tysięcy lat do osiągnięcia stanu głębokiego relaksu, do transformacji, uzdrawiania czy nawet realizacji marzeń.

W sobotnią noc będziemy sprawdzać i eksperymentować jak wykorzystać sen i śnienie, aby przetransformować życie na jawie. I będziemy dużo śnić, spać i medytować. A warsztat zakończymy pysznym, jogowym śniadaniem w niedzielę rano.

Nie ma znaczenia, czy praktykujesz już od dawna, czy dopiero zaczynasz. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie, ani znajomość technik jogi. Możesz zacząć w każdym momencie, w każdym miejscu. Praktyka joga nidry i świadomego śnienia odbywa się w wygodnej pozycji leżącej, ale jeśli to jest dla Ciebie niewygodne możesz również ćwiczyć na siedząco, na podłodze lub krześle.

>>> Czym jest joga nidra?

To niezwykle skuteczna praktyka, która wywodzi się jeszcze z tradycji tantrycznej. Jogini od tysięcy lat wykorzystują ją do wprowadzania się w stan głębokiego relaksu, uzdrawiania i wewnętrznej transformacji.

Jej sekret jest również bardzo prosty. W stanie głębokiego snu umysł jest niezwykle receptywny. Bardzo łatwo przyjmuje Twoje sugestie, dzięki czemu łatwiej i szybciej możesz pozbyć się negatywnych nawyków i wprowadzić w swoim życiu zmiany.

Jogini uważają, że przy pomocy joga nidry, umysł może dokonać wszystkiego. Uczyć się obcych języków, uzdrawiać, osiągać marzenia. To jest właśnie sekret ich niebywałych osiągnięć. Brzmi jak magia? Wypróbuj ją na sobie.

Na pewno każdy z nas może praktykować nidrę w celu systematycznego fizycznego, emocjonalnego i mentalnego rozluźnienia. Rozluźnione ciało i umysł pracują w swoim optymalnym trybie, dając Ci dostęp do pełni Twoich mocy. Prawdziwe, głębokie rozluźnienie jest kluczem do uzdrowienia i transformacji.

Joga nidra, stan głębokiego świadomego snu, może przynieść niespotykany spokój, wyciszenie i jasność umysłu. Ciało zdaje się spać, ale świadomość jest obudzona i działa na głębokim poziomie.

Praktyka joga nidry może być również skuteczna we wspomaganiu leczenia niektórych chorób i uzależnień, m.in. chronicznego bólu, depresji, nerwicy czy bezsenności. Jest skutecznym sposobem na poprawę ogólnego stanu zdrowia i osiągnięcie dobrostanu.

>>> Joga nidra jest dla Ciebie, jeśli:

* czujesz zmęczenie i napięcie, szukasz wytchnienia od gorączki dnia codziennego; chcesz wypocząć, zregenerować się i podnieść swój poziom energii
* fascynują Cię tajemnice świadomości, chcesz eksplorować swój umysł, pracować z Cieniem, uwalniać stare niepotrzebne wzorce mentalne i emocjonalne
* chcesz kwantowo i błyskawicznie manifestować marzenia i żyć pełniejszym życiem
* nie możesz się wyspać, śpisz za mało, za dużo lub / i Twój sen jest niskiej jakości
* potrzebujesz wesprzeć proces dochodzenia do zdrowia optymalnego i uzdrowić ciało fizyczne
* chcesz rozluźnić się w poczuciu pełni tego kim jesteś

>>> Co mówią o joga nidrze osoby, które już ją praktykują?

Odpoczywa każda cząstka, każda komórka ciała, nawet kości. Oddech spowalnia, myśli przestają szaleć. Następuje błogostan. / Agnieszka

Oprócz głębokiego relaksu, co w naszych czasach jest bezcenne, polecam pracę z intencjami. To naprawdę działa. / Bożena

Po godzinie jogi nidry wstaję tak wypoczęta jakbym przespała kilka godzin. To czas na odpuszczenie sobie i innym tego, co mi nie pasuje. Dla mnie joga nidra jest jogą duszy. A Olga prowadzi każdą sesję w sposób doskonały. / Agnieszka

Zajęcia prowadzone z empatią i delikatnością. Czysta rozkosz dla duszy, ducha i ciała. / Danuta

Nigdy nie jest tak samo, każda sesja daje mi inne doznania, na zasadzie podróży w różne miejsca. Szybko pojawiła się też ta upragniona buddyjska pustka w umyśle, którą tak trudno jest uzyskać podczas siedzenia np. w zen. Z czasem przyszło też uczucie kompletnego wypoczynku dla ciała. / Aneta

Nie biorę już leków na sen, śpię spokojnie. Sny już też mnie nie męczą. Ale przede wszystkim jestem spokojniejsza. Po praktyce czuję w sobie głęboki, wewnętrzny spokój, który we mnie zostaje i mi towarzyszy. / Olga

>>> Informacje organizacyjne:

W nocy będziemy praktykować nidrę, świadome śnienie, medytację, ale również spać :), dlatego koniecznie przynieś ze sobą matę, karimatę lub dmuchany materac oraz śpiwór, aby móc się wygodnie położyć.

Zaczynamy w sobotę o godz. 19tej
kończymy w niedzielę po śniadaniu ok. godz. 9tej

Warsztat tylko na zapisy. Liczba miejsc ograniczona

Więcej informacji: Olga Slow Yoga Life: 603 08 04 56 / slowyogalifenow@gmail.com

>>> Cena:
120 Pln + 10 Pln składka na śniadanie przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki do 10 lipca
po tej dacie 150 Pln + 10 składka na śniadanie

Data

13 Lip 2019 - 14 Lip 2019

Czas

19:00 - 09:00

Cena

120-150 zł plus 10 zł na śniadanie

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie

Organizator

Olga Slow Yoga Life
Telefon
603 08 04 56
Email
slowyogalifenow@gmail.com