Dotyk Miłości – Poznań- Dominika Wyderko

Zazwyczaj nieobce jest nam uczucie izolacji i wykluczenia, nawet jeśli jesteśmy w grupie znajomych czy przyjaciół. Dotyk, bezpieczna i intymna atmosfera są w stanie rozpuścić wiele naszych lęków płynących ze starych wzorców i przekonań.

Dotyk płynący z serca i obecności niesie transformacyjną moc, która jest w stanie poruszyć nasze struktury starych wzorców i zachowań. Pozwala uwolnić się od wewnętrznych i zewnętrznych napięć.

Bez presji, by cokolwiek zrobić, pozwala po prostu BYĆ. Być obecnym tu i teraz, z tym, co jest. Obecny i świadomy dotyk również zapewnia jakość głębokiego relaksu i bezpieczeństwa. Uczucie bycia we własnym przepływie.

Zapraszam na warsztat w którym nauczysz się, jak sprawić, by Twój dotyk był bardziej świadomy i obecny. Jak sprawić by druga osoba poczuła się z Tobą bezpieczna, oraz jak samemu zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Dowiesz się, jak dbać o swoje granice. Jak dać komuś to, czego on naprawdę potrzebuje i jak komunikować swoje własne potrzeby.

Doświadczasz, czy łatwiej jest Ci dawać czy brać. Czy potrafisz na chwilę puścić kontrolę i odpuścić? Czy potrafisz pozwolić sobie na przyjemność brania tego, co chcesz?

Nauczysz się jak używać różnych jakości swojej energii życiowej i jak rozpoznawać różne jej rodzaje w zależności od miejsca z którego płynie.

Nauczysz się też masażu Fali który pozwoli Ci połączyć się ze swoją Wodą i poczuć się częścią czegoś większego. Poruszy zastałe struktury Twojego ciała i sprawi, że będzie bardziej miękkie, lekkie i elastyczne.

Doświadczysz też medytacji, którą niesie ze sobą zmysł dotyku.

Medytacja Dotyku przynosi świeżość, nasycenie, relaks i podekscytowanie bycia w chwili obecnej. Niesie również potencjał do rozpuszczenia nieświadomych wzorców dotyczących intymności, bliskości i przyjmowania miłości.

Rozpoczęcie 10:00
Zakończenie 19:00

Inwestycja w siebie: 300zł

Zapisy: 

Kontakt: Przez facebook lub 697 937 358 http://joga-yam.pl/events/dotyk-milosci-dominika-wyderko/

Data

10 Lut 2019

Czas

10:00 - 19:00

Cena

300,00zł

Strona organizatora

Czytaj więcej

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Zarejestruj się

0 Komentarzy