Ho’oponopono, Agnihotra, Finanse cz.1

Na ostatnim spotkaniu 28.12.2019 r. długo popracowaliśmy aż prawie poproszeni zostaliśmy obyśmy skończyliśmy. Dlatego postaramy się organizować takie regularne spotkania raz w miesiącu. Serce Galaktyczne , Serce Planety raduje się i buduję się że jest tak silne zainteresowanie nasze na nad działaniami służącymi zwiększaniu wibracji własnych . Wiadomym jest, że im wyższe nasze wibracje osobiste to  wyższe wibracje Ziemi, i tej części kosmosu.  Im my jako Istoty wibrujemy wyżej to i Ziemia Istota ma wyższe wibracje. Im wyższe wibracje tym lepszy scenariusz rozwoju życia na Ziemi i przynależnym nam kosmosie. Zobaczcie uzdrawianie siebie ma wielorakie korzystne wpływy , tak w istocie przez zmianę siebie zmieniamy Świat.  Więc mamy ogromny wpływ na rozwój życia. Aż i tylko wystarczy zająć się TYLKO i WYŁĄCZNIE sobą a wpłynie to na całe życie. Jest to logiczne i Cytując klasyka jest to Oczywista oczywistość .

 Na tym spotkaniu wspólnie w grupie będziemy zajmować się uzdrawianiem duchowym Ho’oponopono  wybierzemy kolejny z programów poniżej 200-go poziomu z mapy świadomości Davida R. Hawkinsa które blokują naszą jakość, radość życia oraz finanse –

Któryś z poniższych – bo ostatnio plan przygotowany przeze mnie był przeszacowany delikatnie ujmując na jedno spotkanie , natomiast na wiele spotkań jest w oczywisty sposób realizowalny.   Wstyd ; Wina ; Apatia ;l Żal ;Strach ; Pożądanie ; Złość ; Duma ; Odwaga

ORAZ To co zawsze warto zrobić  finanse pod symbolem „Moje kochane zarobkowanie” – ulepszamy ostatni symbol który brzmiał „ Moje zarobkowanie” – dla zabawy i relaksu będziemy kontynuować materializację wygranych losowych poprzez pracę nad symbolem „Wygrywam w grach losowych” – zrobimy zabawę z karteczkami – ten kto był ostatnio to wie , ten kto będzie to się dowie.

Podziałamy z uwidocznieniem  naszych zalet oraz aktywacja naszego całego potencjału – Symbol „ Uwidocznienie zalet „ i „ Aktywacja Potencjału ”

Już to pisząc wiem, że plan jest  znowu ambitny —– ale mamy dwa dni na realizację tego .

Poczyścimy w kręgu wzajemną karmę obecnych uczestników pomiędzy sobą oraz w jednym kręgu pozdrawiamy relacje rodzinne  – tak jak ostatnio.

Agnihotrę zapalimy o 17:35:46 jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca. Tym razem zapalimy co najmniej dwie Agnihotry na raz , w jednej będziemy uzdrawiać a w drugiej wzmacniać „ROZKWITANIE .

W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów oraz ma działania wzmacniające

06.03.2020 r. godzina 17:00 – 19:30

Wstęp 30 zł

Wskazane przyniesienie po butelce wody mineralnej dla siebie ….. oraz kartki białego papieru i długopisiki.Woda jest niezbędna , ponieważ przy uzdrawianiu organizm zużywa ogromne ilości wody, dlatego należy mu to dostarczać. Na miejscu rewelacyjna kranówka również jest w razie „W”

Aloha and Mahalo
Mariusz Graczyk

Data

06 Mar 2020

Czas

17:00 - 19:30

Cena

30 zł

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 Komentarzy