bez opłat – Strach, Lęk , Relacje Ho’oponopono, Agnihotra

Kolejne spotkanie z cyklu poprawiam swoje życie na coraz lepszą wersję tego życia. Tak ostatnimi czasy na naszych wspólnych spotkaniach  działaliśmy na transformacją różnych naszych programów, teraz przyszedł czas żeby zająć się programem dość mocno blokującym, śmiało można powiedzieć że jednym z najmocniej .  Zajmiemy się rozbrajaniem strachu i lęku. W sumie jesteśmy tym karmieni od lat, a my jak te głodne pelikany łykaliśmy to , zasilaliśmy to i byliśmy w permanentnym strachu, I bardzo dobrze, ponieważ ten strach i lęk tak u nas się zadomowił, że został paradoksalnie naszym przyjacielem. A jak to z przyjacielem można szczerze pogadać i ustalić nowe warunki współpracy. No tak strach jest potrzebny w ramach w sensownych ramach , na przykład w momentach bezpośredniego zagrożenia życia.  Zobaczcie jedna z bardzo prawdopodobna tez o tym, że przez tysiąclecia jesteśmy „zarządzani” przez rasy kosmiczne , zastanówmy się nad tym głębiej. Wszystko jest po coś . Prawda ? Wielu z nas wierzy w Boski Plan /Źródła Wszystkiego Co Jest/ , jeśli nie Boski, to nasz Dusz wielowymiarowych. Kiedyś za czasów Wieków Ciemności Strach, Lęk, Przemoc – było wręcz niezbędne do przeżcie, walcz lub giń. W sumie w tamtych czasach nasza Świadomość nakierunkowania było wyłącznie na przeżycie – cóż wtedy mogliśmy z tym zrobić, nic – przeżyć lub nie. Przeminęły  wieki, stulecia, tysiąclecia  a my ciągle w uwięzi strachu – doświadczamy go bo chcemy, chcemy się z niego uwolnić . A któż to wie , może na wyższych poziomach jesteśmy „dogadani” z tymi rasami żebyśmy my mogli tego doświadczyć, Tak naprawdę Oni są nam potrzebni a My im. A skąd wiadomo, że raz wcielamy się w nich a raz w nas.  Tak naprawdę powinniśmy ich pokochać ,też są z tego samego Źródła Życia Wszystkiego Co jest są częścią Jedności Wszystkiego Co Jest. W obecnych czasach mamy już Inna Świadomość , inne postrzeganie, możemy zrobić analizę strachu i lęku i go po prostu rozbroić, transformować i uwolnić.

Czego się boimy, tak jak dawniej spraw związanych z przeżyciem, ze stratą pracy, z „zagrożeniami” terrorystycznymi itd.

 I właśnie na tym  spotkaniu wspólnie w grupie będziemy zajmować się uzdrawianiem duchowym Ho’oponopono  właśnie Strachu i Lęku może coś o relacjach .  A jak starczy czasu to coś lżejszego w stylu Radość Życia  lub Rozkwtania.

Może być zainteresowanie odwołaniem strach przysiąg to też to zrobimy.

Agnihotrę zapalimy o 17:37:34 jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie i zachodzie słońca. Tym razem zapalimy co najmniej dwie Agnihotry na raz , w jednej będziemy uzdrawiać a w drugiej wzmacniać „ROZKWITANIE .

W chwili palenia ognia Agnihotry wokół piramidy, w której jest wykonywana ceremonia, gromadzą się wielkie ilości energii oraz tworzy się pole magnetyczne neutralizujące działanie energii o charakterze negatywnym i zasilające energie pozytywne. Agnihotra oczyszcza białym światłem nawet do kilku kilometrów oraz ma działania wzmacniające

07.03.2020 r. godzina 17:00 – 21:00

Wstęp wolny – a jak ktoś na benzynę na koniec coś podaruje to się bardzo uraduje, Podarek dobrego słowa i myśli jest dla mnie tak samo cenny jak inne korzyści. Słowa dziękuję i wdzięczność również przyjmuję . Dlatego zero wahana bo to ten czas  przybywania

Im bardziej się czujesz strach  i mówisz to nie moje tym jest to dla Ciebie. Bez wahana bo to kolejny Konieczny czas przybywania.

Znaczy przybywajcie i wszystkie tematy nurtujące również zabierajcie. Po to cała to mocna grupa jest żeby temu dać już kres, a uzdrowienia jak zrobimy to się sami mocno zdziwimy.

Wskazane przyniesienie po butelce wody mineralnej dla siebie ….. oraz kartki białego papieru i długopisiki.

Woda jest niezbędna , ponieważ przy uzdrawianiu organizm zużywa ogromne ilości wody, dlatego należy mu to dostarczać.

Aloha and Mahalo
LUXEMN

Mariusz Graczyk88

Data

07 Mar 2020

Czas

17:00 - 21:00

Cena

bezpłatne - wolne datki za benzynę

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 Komentarzy