Biała Magia – warsztat- Małgorzata Brzoza

Warsztaty Białej Magii:
Ćwiczenia praktyczne w świadomym tworzeniu najwyższej jakości życia dla siebie i swoich najbliższych.

Wibracje: drżenie życia, bowiem właśnie teraz nasz osobisty taniec fotonów i tachionów ruch dźwięku tworzy naszą matrycę doświadczeń.

Tworzenie w grupie daje wzrost efektu, poprzez energie wspierające i poprzez dynamikę wizualizacji.

Poprzez świadome używanie dźwięku, słów i gestów możemy stać się Tkaczami Pieśni czyli Architektami Zdarzeń. Tkanie dźwiękiem w świecie materii jest o wiele szybsze i skuteczniejsze niż słowem mówionym. Skupienie skutecznej modlitwy dźwiękiem: np.: mantry, pieśni pochwalnej, hymnu itp. Przyśpiesza procesy twórcze, które są jej intencją. Wszystko co działa z poziomu kosmicznej mądrości, może przybrać obrót zdarzeń naj lepszy dla nas.
Wszystko co płynie z Serca w szacunku do życia, jest miłowaniem.

Jest to najwyższy wibracyjnie proces: „Kochać kogoś, to znaczy być tak obecnym w Jego życiu aby dzięki temu mógł on się stać najpiękniejszą wersją siebie samego.
Umysł jest jak powierzchnia jeziora, jego stan skupienia tworzy dynamikę doświadczeń. Wzburzony umysł uderza w rzeczy widzenie niczym fala wzburzonej wody; spokojny umysł łagodnie obmywa rzeczy widzenie. Wszystko dzieje się teraz, Ja Jestem więc twórcą tego co się dzieje, jako własny strażnik mojej wibracji w sercu i umyśle. Mogę świadomie wybierać wibracją mojego życia nawet jeśli jest ona naznaczona wpływem wielu różnych zapisów w pamięci rodu, planety, galaktyki czy kosmosu. Ja mogę ją przywrócić do pierwotnej matrycy doskonałości życia i uruchomić (a nawet ustanowić) ten proces w przestrzeni materialnej. Wewnętrzna uwaga i pozycja obserwatora jest kluczem do wewnętrznego pokoju. Ustanawianie świadka o najwyższej pozycji dla danego procesu warunkuje jego rezultat.
Ciało jest świątynią ducha; jest doskonałym instrumentem do życia na poziomie materii dla duszy; jest biblioteką informacji rodowych, nadajnikiem i odbiornikiem pól informacyjnych. Natychmiast reaguje na zapisy w polu informacyjnym. Odżywianie to zdrowie: Czy mój organizm tego potrzebuje? Czy dla mojego organizmu to jest dobre? Możemy to zawsze sprawdzić poprzez testy kinezy ciała.

Inwestycja 500 zł, wymagane zapisy i bezzwrotna zaliczka 50 zł.
kontakt studio@joga-yam.pl

Data

22 Lut 2020 - 23 Lut 2020

Czas

10:00 - 17:00

Cena

500 zł, wymagana zaliczka 50 zł
Kategorie
Joanna Burdzińska

Organizator

Joanna Burdzińska
Telefon
+48 797 130 616
Email
joga-yam@gmail.com

0 Komentarzy