Z Ayurwedą pokonasz sezonowe infekcje – Barbara Zimoch

Czy wiesz jak
poradzić sobie domowymi sposobami z przeziębieniem, grypą,
bolącym gardłem?

Jesienią i Zimą zdarza nam się lub naszym bliskim doświadczyć dyskomfortu z powodu osłabienia siły odporności naszego organizmu.
Kilka lat temu prowadziłam na Uniwersytecie Trzeciego Wieku semestr Zdrowe gotowanie z Ayurwedą. Jedna ze słuchaczek zadzwoniła z prośbą o pomc bo córka przywiozła Jej chorego, przeziębionego wnuczka. Wysłuchałam co dolega temu małemu chlopczykowi i poleciłam bardzo proste domowe trzy sposoby. I…zapomniałam o sprawie. Na drugi dzień dzwoni do mnie inna pani z tego semestru i opowiada mi jak rewelacyjnie po ayurwedyjsku poradziła sobie jej koleżanka z choroba wnuczka. I dokładnia opowiada polecone przeze mnie zalecenia. Ach to super, że poskutkowało w tak krótkim czasie ucieszyłam się. Pani się zdziwiła, bo poprzednia powiedziała co stosowała, ale nie poinformowła od kogo były zalecenia, które pomogły dziecku.
Jeśli chcecie takie skuteczne metody poznać to serdecznie zapraszam.
Nie musimy od razu korzystać z porad lekarzy MOŻEMY SIĘGNĄĆ DO SPRAWDZONYCH TYSIĄCEM LAT STOSOWANIA, SKUTECZNYCH SPOSOBÓW POLECANYCH PRZEZ AYURWEDĘ – najstarszy naukowy, holistyczny (ciało, umysł, zmysły i dusza) system medyczny świata.
Ayurweda powstała na kontynencie indyjskim ale proponowane przez nią składniki lecznicze są dostępne praktycznie na całym świecie także u nas w Polsce.
Zaletą tych składników jest także ich cena i łatwość przygotowania odpowiednich domowych terapii.
Zapraszam na trzy godzinny spotkania, na którym poznamy ponad 30 różnych terapii zalecanych przy przeziębieniu, grypie, bólu gardła, uszu i głowy.

Dla kogo dedykowane jest spotkanie: dla osób, które nie chcą od razu brać antybiotyków, dla osób mających skłonności do przeziębień, dla rodziców dzieci, które się często przeziębiają i mają infekcje związane z górnymi drogami oddechowymi, dla osób sezonowo doświadczających infekcji

Ze względu na obecne obostrzenia organizacyjne ilośc miejsc ograniczona. Decydują zgłoszenia i wpłata zaliczki.
|Cena: 90,00 złotych Zaliczka 30,00

Prowadząca: Barbara Zimoch – Konsultant Instytutu Jiva Ayurweda, Coach, Trener Komunikacji
Transformującej.

Tel.kom. 501 574 355

 

Data

01 Paź 2020

Czas

17:30 - 20:30

Cena

90 zł - wymagana zaliczka

Lokalizacja

Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4, Poznań
Kategorie
Barbara Zimoch

Organizator

Barbara Zimoch
Telefon
+48 501 574 355
Email
barwyharmonii@gmail.com

0 Komentarzy