Medytacja z mantrą

Warsztaty medytacji z mantrą krok po kroku – to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną jak najszybciej doświadczyć kojących dla umysłu właściwości medytacji. Zajęcia polecamy szczególnie tym osobom, które próbowały swoich sił w tzw. cichej medytacji i zniechęciły się w tym trudnym dla współczesnego człowieka procesie. Warsztaty medytacjiz mantrą są też znakomitym uzupełnieniem hatha jogi, ale ćwiczenie hatha jogi nie jest konieczne, by rozpocząć praktykę medytacji z mantrą.

Każde warsztaty medytacji z mantrą zaczynamy od krótkiego wyjaśnienia czym jest prawdziwa medytacja. Zwykle prezentujemy dwie techniki medytacji indywidualnej, które można z łatwością praktykować samemu, we właściwym dla siebie momencie, są to: medytacja z mantrą na koralach, tzw. dżapa mala i medytacja z wykorzystaniem oddechu, tzw. pranajama.

Na każdych zajęciach proponujemy także wspólne intonowanie mantr przy muzyce – to również jest technika medytacji z mantrą, tyle że grupowa, tzw. kirtan. Już samo słuchanie intonowanych mantr jest uwalniające od niepokojów dnia codziennego, ale kolejni chętni do wspólnego intonowania są zawsze mile widziani!    

Warsztaty medytacji z mantrą były, są i zawsze będą bezpłatne. ZAPRASZAMY! 


Prowadzący:

Zajęcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela