Medytacja prowadzona

Myśl to forma wibracji przyczyniająca się do doświadczania tego, o czym myślimy.

Siłą fizyki kwantowej, gdy medytujesz, nie tylko zmieniasz siebie, ale swoje otoczenie i cały świat. Sama intencja jednostki jest potężna, ale gdy zbierze się grupa kierująca energię na rzecz wspólnej wizji…efekty są powalające…Słyszałeś zapewne o „Efekcie Maharishi”

Dołącz do nas, poczuj Miłość, Szczęście, Mądrość z poziomu czakry serca oraz czakry korony i błogosław Ziemię.

NIE CZEKAJ na zmiany, nie żyj marzeniami o nowym życiu, o przebudzeniu, o Nowej Ziemi ale działaj. Bądź kreatorem rzeczywistości i siłą Boskiej Miłości zmieniaj z nami świat.

Poprzez praktykę medytacji rozwijasz swoją intuicję, osiągasz harmonię wewnętrzną, równowagę energetyczną, oczyszczasz aurę oraz wzmacniasz swoją moc uzdrawiającą.

Medytacje są intuicyjne ale oparte są na wytycznych mistrza uzdrawiania pranicznego Choa Kok Sui.

Medytację poprowadzi; Justyna Pęcherzewska – zapraszam

opłata: dowolna, jeśli nie chcesz płacić przynieś coś drobnego, kadzidło, świeczkę, kilo jabłek z własnego ogrodu. Wymieńmy się energią. 

Prowadzący:

"Przenikasz i znasz mnie, Panie Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję. Z daleka przenikasz moje zamysły, widzisz moje działanie i mój spoczynek i wszystkie moje drogi są Ci znane. Choć jeszcze nie ma słowa na języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.” Ps 139

Zajęcia


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer25124/public_html/wordpress/wp-content/plugins/mp-timetable/templates-functions/action-shortcode-functions.php on line 31

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela