Zajęcia dla ciała i duszy.

Studio Jogi YAM to nie tylko joga, ale również inne formy pozwalające dotrzeć do swojego wnętrza. To dźwięk mis i gongów , to sztuka – Vedic Art , to również taniec. W studio możecie zapoznać się z Qi Gongiem,  a także z metodą Feldenkraisa i Lowena,  to również praca ze swoim wnętrzem,  emocjami praca nad samouzdrawianiem.  W Studio Jogi YAM możecie skorzystać z różnych masaży.  

Medytacja
z gongiem

Koncerty mają charakter relaksacyjny i uspokajający. Uczestnicy leżą. Usłyszycie Gong Królewski, Gong Wietrzny, misy dźwiękowe, Sansulę czy kij deszczowy.

Cantienica®

Trening mięśni dna miednicy – CANTIENICA® to metoda pracy z ciałem, polegająca na uaktywnieniu i wzmocnieniu najgłębszej warstwy mięśni dna miednicy.

Feldenkrais®

To metoda, która używa łagodnych, minimalnych ruchów, które pobudzają świadomość oraz poprawiają sposób poruszania się i rozwija świadomość ciała.

Inner Dance

To pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości.

TRE® Tension & Trauma Releasing

Pomaga w usuwaniu skutków przewlekłego stresu, a także życiowych traum. Zajęcia polegają na wykonaniu prostych ćwiczeń, które uaktywniają wibracje organizmu.

Taniec brzucha dla seniorów

Taniec stworzony i dopasowany do naturalnej budowy ciała kobiety. Taniec brzucha jest uważany za najbardziej wymowny i wyrazisty kobiecy taniec.

Medytacja z mantrą

Warsztaty medytacji z mantrą krok po kroku – to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną jak najszybciej doświadczyć kojących dla umysłu właściwości medytacji

Zajęcia bezpłatne

Medytacja - wykład

Wykłady ze starożytnych pism wedyjskich. Cytujemy i wyjaśniamy zapisy w sanskrycie, by każdy współczesny człowiek miał dostęp do wiedzy spisanej ok. 5 tys. lat temu.

Zajęcia bezpłatne

Kurs Bhakti Joga

Cykl cotygodniowych spotkań, sukcesywnie wprowadzających w świat medytacji, transcendentalnego spokoju i wiedzy starożytnych Wed.

Zajęcia bezpłatne

Medytacja pokoju

Poprzez praktykę medytacji rozwijasz swoją intuicję, osiągasz harmonię wewnętrzną, równowagę energetyczną, oczyszczasz aurę oraz wzmacniasz swoją moc uzdrawiającą.

Opłata dobrowolna 15-30 zł, lub ile możesz