Zajęcia dla ciała i duszy.

Studio Jogi YAM to nie tylko joga, ale również inne formy pozwalające dotrzeć do swojego wnętrza. To dźwięk mis i gongów , to sztuka – Vedic Art , to również taniec. W studio możecie zapoznać się z Qi Gongiem,  a także z metodą Feldenkraisa i Lowena,  to również praca ze swoim wnętrzem,  emocjami praca nad samouzdrawianiem.  W Studio Jogi YAM możecie skorzystać z różnych masaży.  

Medytacja
z gongiem

Koncerty mają charakter relaksacyjny i uspokajający. Uczestnicy leżą. Usłyszycie Gong Królewski, Gong Wietrzny, misy dźwiękowe, Sansulę czy kij deszczowy.

Cantienica®

Trening mięśni dna miednicy – CANTIENICA® to metoda pracy z ciałem, polegająca na uaktywnieniu i wzmocnieniu najgłębszej warstwy mięśni dna miednicy.

Feldenkrais®

To metoda, która używa łagodnych, minimalnych ruchów, które pobudzają świadomość oraz poprawiają sposób poruszania się i rozwija świadomość ciała.

Inner Dance

To pochodząca z Filipin szamańska metoda, która polega na wprowadzeniu umysłu w stan podobny do snu przy jednoczesnym zachowaniu świadomości.

TRE® Tension & Trauma Releasing

Pomaga w usuwaniu skutków przewlekłego stresu, a także życiowych traum. Zajęcia polegają na wykonaniu prostych ćwiczeń, które uaktywniają wibracje organizmu.

Medytacja pokoju

Poprzez praktykę medytacji rozwijasz swoją intuicję, osiągasz harmonię wewnętrzną, równowagę energetyczną, oczyszczasz aurę oraz wzmacniasz swoją moc uzdrawiającą.

Opłata dobrowolna 15-30 zł, lub ile możesz